تبلیغات
ツJ 4 Gツ - گریس خالی
JuSt 4 GiRlSs

گریس خالی

چهارشنبه 30 مرداد 1392 04:50 ب.ظ

نویسنده : ELA_GIRL
سلامـــ
خیلی وقت بود کتاب معرفی نکرده بودم 
برای همین امروز می خوام یه مجموعه رمان معرفی کنم
داستان های این مجموعه درباره گریس خالی است و
دختردایی پدرم چند جلد از این مجموعه رو ترجمه کرده منجزی در گفتگو با مهر:ترجمه داستان‌های «گریس خالی» به اتمام رسید
ترجمه داستان‌های «گریس خالی» به اتمام رسید
فرمهر منجزی ترجمه چند جلد از كتاب‌های داستان شخصیت «گریس خالی» را به پایان رساند و آن را به نشر پنجره تحویل داد.

فرمهر منجزی مترجم ادبیات كودك در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: مجموعه كتاب‌های «شخصیت گریس» كه یك دختر دبستانی ماجراجو است، در حال حاضر 5 جلد را در برمی‌گیرد كه ترجمه 3 جلد از آن‌ها به عهده من بوده و 2 جلد دیگر را آتوسا صالحی ترجمه كرده است. ترجمه این داستان‌ها كه نوشته كریس مریكل هارپر نویسنده آمریكایی است، به تازگی تمام شده و آن‌ها را تحویل نشر پنجره داده‌ام.

وی افزود: «گریس خالی و حمله هله‌هوله‌ای»، «گریس خالی طرفدار محیط زیست» و «گریس خالی و گردشی با سگ مقوایی» عنوان 3 كتابی است كه من از این مجموعه ترجمه كرده‌ام. گریس یك دختر نوجوان و هم‌سن بچه‌های سال چهارم دبستان در ایران است و ماجراهای كتاب‌ها، اتفاقات مختلفی است كه برای گریس می‌افتد. او 3 دوست صمیمی هم دارد كه در ماجراها و اتفاقات همراه او هستند.

این مترجم در ادامه گفت: در حال حاضر كار ترجمه كتاب‌ها را به پایان رسانده‌ام و اطلاع دارم كه مراحل ویرایش و صفحه‌آرایی هم به پایان رسیده و برای اخذ مجوز به ارشاد ارسال شده‌اند. اگر مجوز گرفتن كتاب‌ها طول نكشد، امیدوارم این مجموعه به نمایشگاه برسد. هر جلد نسخه اصلی كتاب‌ها، 165 تا 170 صفحه داشت اما حجم نسخه فارسی آن كمتر خواهد شد.

منجزی گفت: مریكل هارپر همچنان داستان‌های گریس خالی را می‌نویسد و علاوه بر مجموعه‌ای كه ما ترجمه كرده‌ایم، یك جلد دیگر هم دارد كه در سایت آمازون، مخاطبان اصلی این كتاب‌ها یعنی بچه‌ها نمرات خوبی به آن داده‌اند.
منبع:خبرگزاری مهر
اینم عکس کتاب ها:
گریس خالی(طرفدارمحیط‎زیست)
گریس خالی(حمله‎ی‎هله‎هوله‎ای)
گریس خالی
گریس خالی(وبازهم‎گریس‎خالی)
خب ..
بخرید و بخونید
و نظر هم یادتون نرهدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -نمایش نظرات 1 تا 30